عینک‌سازان عضو چرخه آموزش مداوم !!!!!!

مدیر کل آموزش مداوم جامعه پزشکی گفت: در سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی برای پرستاران، عینک سازان و تکنیسین ها نیز برنامه آموزشی تدارک دیده می شود. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر احمد عامری اظهار داشت: تا پیش از طراحی سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی فقط کسانی شامل آموزش مداوم می شدند که پروانه کار از نظام پزشکی داشتند ولی با راه اندازی این سامانه امروزه تمام کسانی که شامل قانون آموزش مداوم هستند مثل تکنسین ها، پرستاران و عینک سازان وارد چرخه آموزش مدائم می شوند.……..ادامه          به قلم فرشاد عسگري زاده

9 نظر برای این مطلب

 1. سلام اینکه گفتید خوبه یا بده

 2. در صورت خوب یا بد بودن میتوانید توضییح دهید چرا؟

 3. شک نکنید که این به ضرر اپتومتری است. در آینده بزرگترین ضربه را از این طریق به اپتومتری وارد خواهند کرد. هر کس که فکر میکند این خوب است مطمئناً از ابعاد جامع این برنامه ریزی غافل است و نمیداند که پشت پرده این سیاست چه خبر است.

 4. در جواب همکار :کسی که شجاعت معرفی خود را ندارد دوست و خیرخواه نیست. باید خیلی مراقب حرکات دشمنانمان باشیم غفلت نکنیم که غفلت مایه پشیمانی است وخیلی اوقات غیرقابل جبران است.

 5. با سلام
  وقتی برای بهبود چیزی برنامه ای میریزیم یعنی می خواهیم حضورش را تثبیت کنیم!!!

 6. چه کار باید کرد و شما چه کار میکنید

 7. وقتی نظارت بر درمان نظارتی ندارد و هر کسی براحتی و بدون مجوز شروع به کار میکند و برای جلوگیری از کارشان از ما مدرک میخواهند وضع از این بهتر نمیشه

 8. یعنی همه همکاران فقط این خبر را میشنوند و هیچ واکنشی نشان نمیدهند همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  لیس الانسان الا ما سعی

 9. چکار میکنید و چکار باید کرد به کی باید اعتراض کرد به کی باید نامه نوشت و تومار فرستاد ……………………………
  اقلا کاری بکنید که فردا روز…شرمنده خودمان و افرادیکه پس از مابه این رشته می ایند نباشیم………………..