شما با پدیده سرقت فریم چگونه برخورد می کنید؟

این پدیده توسط گروههای متفاوت اجتماعی ممکن است روی دهد شما به عنوان مالک  چه واکنشی در برابر سرقت فریم از خود نشان می دهید آیا به صرف سوء ظن فردی را متوقف و بازرسی می کنید؟  یا اجازه می دهید فرد مظنون از دفتر کار شما خارج شود و یا با پلیس تماس می گیرید به راستی شما کدام راه را برمی گزینید؟

3 نظر برای این مطلب

  1. این کار را باید از همه گروههای اجتماعی یا بهتر بگویم از هرکدام از مراجعین انتظار داشته باشید من یک بار پس از جمع کردن فریم ها متوجه نبودن یکی از فریم ها شدم و خیلی قاطع و صریح از مشتری که یک مرد بود خواستم محترمانه فریم را به جایش برگرداند و او هم فریم را از جیبش در اورد و وانمود کرد که فریم اشتباها سر از جیبش در اورده

  2. man ta hala to in mogheiyat gharar nagereftam, vaghean mogheiyate sakhtie.
    ama chizy ke hast motmaenanan az hamchin kasani nabayad entezare ye bimare monaseb ra baraye morajeate badi dasht.
    pas behtare ke jolosh hamoon moghe gerefte beshe.
    baraye motmaen shodan az in kar ham rahaye mokhtalefi vojood dare mesle inke hamishe vitrinha ya file hayi ke dar dastras hastand takmil bashand ta joloye eshtebah gerefte beshe.

  3. قرار دادن دوربينهای مدار بسته حقيقی و يا تقلبی يکی از راههای جلوگيری از اين قضيه است. کافی است يک کامپيوتر و يک دوربين وب کم ارزان قيمت داشته باشيم که به يک تلويزيون متصل باشد و تلويزيون هم در محلی قرار بگيرد که همه ببينند تصاوير بصورت مستقيم پخش می شوند. در جای جای مطب و عينکسازی هم يادداشت قرار داده شود که اين محل تحت کنترل با دوربينهای مدار بسته است. حتی اگر امکان تهيه دستگاههای واقعی هم نباشد، قرار دادن يادداشت خالی هم کمک می کند.