همکاری چشم پزشکان با عینک سازان تجربی !!!!!

این روزها اخباری  مبتنی بر نزدیکی  برخی چشم پزشکان مشهور و عینک سازان در مطبوعات منتسب به عینک سازان  منتشر شده است یکی از این خبرهادر نشریه کاوشگر چاپ شده که قسمتی از آن را جهت اطلاع در اینجا نقل می کنیم:

آقای دکتر رضا اسدی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و متخصص استرابیسم اطفال در مراسم اموزش عینک سازان در هتل ائل گلی تبریز: مراتب سپاس خود را از دست اندرکاران مراسم به ویژه مهمان نوازی آقای علی حلمی ابراز داشته وطی سخنان شیوایی ،اهمیت وارزش این بازآموزی ها را منوط به تغییرروش درزندگی شغلی افراد دانست واظهار داشتند ،زمانی این باز آموزی ها ارزشمند می شود که اثرات مثبت آن جهت ارائه خدمات بهتربه مشتریان احساس شود که حتماً این چنین خواهد بود واین امر سبب خشنودی ما خواهد شد. بنابراین لزوم برگزاری این کلاس ها را واجب وضروری دانسته وآمادگی خود وانجمن چشم پزشکی ایران را برای همکاری های بیش تربا اتحادیه عینک سازان ایران اعلام داشت.

3 نظر برای این مطلب

  1. طبیعی هست که چشم پزشکها دنبال تقویت اتحادیه بیسوادها باشن چون عینکسازا نمیتونن موی دماغشون بشن ولی اپتومتریستها میتونن.

  2. همه اين كارها كه معمولا بر عليه اپتومتريست ها انجام ميشود چه از جانب همكاران محترم چشم پزشك و چه عينكسازان محترم ناشي از حس طمع ورزي و حب دنيا و پول پرستي است و الا در يك جامعه كه علم حرف اول را ميزند و ارزشهاي علمي و سلامت افراد ان جامعه در اوليت قرار دارد هرگز از اين اتفاقات نا خوشايند نميافتد . و چه سخت در اشتباهند افرادي كه سلامت همنوعان خود را به هر شكلي فداي پول و ماديات ميكنند انگاري كه نه اين افراد به خداكه روزي دهنده اصلي است و از فكر بندگانش غافل نيست اعتقادي دارند .

  3. salam o khaste nabashid..mikhastam bedoonam site i ke beshe dar oon tafsire oct va gdx ro yad gereft mishnasid linkesho ersal konid? mamanoon